Меню
+38 095 526 0 500
+38 067 526 5 500
+38 063 526 5 500
ONZA

Про нас

Компанія Onza народилась у 2016р..., так, саме народилась, а не з'явилась або створилась. Тому що на кожному етапі розвитку, компанія переживала процеси, схожі з формуванням живого організму. Спочатку з'явилась ідея, потім прописувалися програми, ескізи, логотип. На початковому етапі Onza з'явилась у вигляді малюнків, таблиць, на яких ледве вгадувалися риси майбутнього магазину, цей етап ми називаємо «перше УЗО». У розвиток Onza було вкладено багато любові та тепла, і як справжні батьки, ми сподіваємося, що малюк виросте великим і здоровим. Ім'я магазину ми обрали не випадково, в основу лягла одна давня легенда:
Давним-давно, коли гори, ліси та ріки наповнювалися духами землі, в одному селі жила молода сім'я: дівчина Онза і хлопець Фарлей дуже кохали один одного, але довгий час дітей в них не було. І коли Бог послав їм дитину – щастю не було меж. Дитина народилася здоровою і дуже красивою, всі навколо ходили на неї милуватися. Мама не могла натішитися, і вдень, і вночі вона піклувалася про неї, цілувала, пригортала до себе, зігріваючи своїм теплом і любов'ю.
Але одного разу повз села проходили кочівники, які заробляли на життя пограбуваннями і мародерством. Гловарь побачив малюка і наказав своїм людям вночі вкрасти дитину, щоб потім продати її. Вночі вони увірвалися в будинок і вирвали з рук мами немовля, сіли на коней і поспішили покинути місце злочину. Мати побігла за ними, кілька днів вона босоніж бігла, не відчуваючи землі під ногами. Весь час вона молилася щоб з дитиною нічого не сталося. Коли вона зовсім обезсилила і впала на землю, вона продовжувала благати про допомогу. Її молитви почули духи землі і надали їй сили, перетворивши її на гепарда, найшвидшу кішку на світі. Онза встала і з новими силами помчала за дитиною, і вже наступної ночі наздогнала розбійників і вхопила малюка. Вона почала вилизувати малюка, а сльози котилися по її щоках.
З тих пір у всіх гепардів залишилися сліди від сліз Онзи. Духи землі були вражені, з якою любов'ю б'ється материнське серце, і вирішили наділити всіх дівчат, які стають мамами, здібностями, щоб вони могли захистити своїх малюків. Відтепер, коли жінки стають мамами, у них загострюються всі почуття, з'являються сверхздібності, посилюється слух, інтуїція тощо.
Ми назвали наш магазин Onza в честь цієї дівчини, на згадку про легенду, що символізує справжню материнську любов.