Меню
+38 098 791 01 68
ONZA
Сортування
Відображати:

Одяг для немовлят

В інтернет-магазині Onza представлен одяг для новонароджених малюків та діточок садкового віку. Це дуже відповідально для нас – допомагати батькам у піклуванні за найдорожчим, що може бути в житті, тому ми намагаємось якомога ретельніше контролювати якість товару, що представлений на сайті. Саме тому ми не працюємо за системою дропшипінгу. Наші працівники перевіряють одяг при отриманні від виробника та перед відправленням нашім любим клієнтам.

Дитячий одяг недорого

Одяг для новонароджених

В гардеробі у малюків повинно бути:

  • Сорочечка-льоля (4-6 шт.);
  • Повзунки (5-8 шт.);
  • Чепчик (3-5 шт.);
  • Шкарпетки або пінетки (4-6 пар);
  • Боді з бічним захватом, щоб не турбувати пупкову ранку при переодяганні (5-7 шт.);
  • Чоловічок (4-7 шт.);
  • Антицарапки (2-4 пари).

Весь цей одяг можна придбати на нашому сайті у відповідних категоріях.

одежа для новонароджених

Дитячий одяг

Педіатри радять перед першим використанням прати одяг для новонароджених дітей. Часте прання може зіпсувати речі, тому ми власноруч обирали постачальників, які виробляють одяг з найкращих матеріалів. Шкіра у немовлят дуже чутлива, тому важливо одягати тільки одяг з натуральних тканин. На нашому сайті представлений саме такий одяг від найкращих національних виробників.

Одяг для хлопчиків

Хлопчикам чомусь прийнято одягати блакитні речі, але насправді палітра, яка піддійте хлопцям дуже велика: це може бути жовті, сірі, зелені, білі, або молочні кольори. Ми виділили для зручності окремо розділ для хлопчиків, але якщо Ви знайдете в цій категорії рожеві відтінки – не дивуйтесь. Це означає, що ця модель є в різних кольорах, зайдіть та оберіть потрібний.

дитячий одяг луцьк

Модний одяг для дівчат

Те ж саме можна сказати і про одяг для дівчаток. Ми виділили окремо для зручності одяг, який піддійте юним красуням. В магазині можна знайти набори для виписки з пологового будинку і все це за дуже невеликі ціни.

Вдягайте своїх любих діточок тільки в якісний одяг та не забувайте дарувати їм свою любов, оскільки діти – то і є зміст нашого життя!

З повагою та любов’ю до дітей, ваша Onza.